XVI Diecezjalny Turniej Halowej Piłki Nożnej dla Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej FINAŁ DIECEZJALNY – 01.12.2018r.

Organizator: Wydział Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Zamojsko-Lubaczowskiej

Sędzia zawodów: Mariusz Słoboda

Miejsce rozgrywek: Hala OSiR w Zamościu. Czas gry 1×10 minut

Wyżywienie – Restauracja OSiR (parter) w godz. 12.00-14.00

Kategoria ministranci

  1. Parafia pw. Św. Jana Nepomucena w  Suścu
  2. Parafia pw. Św. Michała Archanioła w Miączynie
  3. Parafia pw. Narodzenia NMP w Oleszycach
  4. Parafia pw. Św. Jana Chrzciciela w Lipsku k. Zamościa
  5. Parafia pw. Św. Mikołaja w Szczebrzeszynie

Kategoria lektorzy młodsi

  1. Parafia pw. Św. Jana Chrzciciela w Trzęsinach
  2. Parafia pw. Św. Leonarda w Tyszowcach
  3. Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Krowicy Samej
  4. Parafia pw. Nawiedzenia NMP w Krasnobrodzie
  5. Parafia pw. Św. Mikołaja w Szczebrzeszynie

Kategoria lektorzy starsi

  1. Parafia pw. Św. App. Piotra i Pawła w Majdanie Starym
  2. Parafia pw. Św. Michała Archanioła w Miączynie
  3. Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Cewkowie
  4. Parafia pw. NMP Królowej Polski w Bełżcu
  5. Parafia św. Michała Archanioła w Zamościu

TERMINARZ ROZGRYWEK

MINISTRANCI:

10:50  SUSIEC-MIĄCZYN

11:02   OLESZYCE-LIPSKO

LEKTORZY MŁODSI:

11:04  TRZĘSINY -TYSZOWCE

11:16   KROWICA – KRASNOBRÓD

LEKTORZY STARSI:

11:28  MAJDAN STARY –MIĄCZYN

11:40 CEWKÓW-BEŁŻEC

MINISTRANCI:

11:54 SUSIEC-SZCZEBRZESZYN

12:06 MIĄCZYN-OLESZYCE

LEKTORZY MŁODSI:

12:18  TRZĘSINY-SZCZEBRZESZYN

12:30 TYSZOWCE-KROWICA

LEKTORZY STARSI:

12:42 MAJDAN STARY-ZAMOŚĆ

12:54  MIĄCZYN-CEWKÓW

MINISTRANCI:

13:08 SUSIEC-OLESZYCE

13:20  MIĄCZYN-LIPSKO

LEKTORZY MŁODSI:

13:32 TRZĘSINY-KROWICA

13:44 TYSZOWCE-KRASNOBRÓD

LEKTORZY STARSI:

13:56 MAJDAN STARY-CEWKÓW

14:08 MIĄCZYN-BEŁŻEC

MINISTRANCI:

14:22 MIĄCZYN-SZCZEBRZESZYN

14:34 SUSIEC-LIPSKO

LEKTORZY MŁODSI:

14:46 TYSZOWCE-SZCZEBRZESZYN

14:58 TRZĘSINY-KRASNOBRÓD

LEKTORZY STARSI:

15:10 MIĄCZYN-ZAMOŚĆ

15:22 MAJDAN ST. – BEŁŻEC

MINISTRANCI:

15:36 OLESZYCE-SZCZEBRZESZYN

LEKTORZY MŁODSI:

15:48 SZCZEBRZESZYN-KROWICA

LEKTORZY STARSI:

16:00 ZAMOŚĆ- BEŁŻEC

MINISTRANCI:

16:12 SZCZEBRZESZYN-LIPSKO

LEKTORZY MŁODSI:

16:24 SZCZEBRZESZYN- KRASNOBRÓD

LEKTORZY STARSI:

16:36 ZAMOŚĆ- CEWKÓW

Dodaj komentarz